Firma Maurissē partnerem drugiej edycji Tygodnia Niemieckiego w Gdańsku!

W związku z dynamicznym rozwojem naszych marek kosmetycznych: Selfie Project, Biotaniqe oraz Biosepte na rynku niemieckim oraz ich obecnością w największych sieciach drogeryjnych na rynku niemieckim (Rossmann, dm, Muller, Lidl), firma Maurissē została partnerem drugiej edycji Tygodnia Niemieckiego w Gdańsku.

W ramach tego wydarzenia, dn. 1.10.2021 r. w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku, odbył się specjalny pokaz mody polskich i niemieckich projektantów młodego pokolenia, podczas którego firma Maurisse zapewniła odpowiednią oprawę pielęgnacyjną dla zaproszonych, organizatorów oraz modeli. Mieliśmy także okazję przedstawić nasze linie kosmetyczne, wymienić się doświadczeniami pielęgnacyjnymi, a także przedpremierowo zaprezentować naszą nową linię podkładów pielęgnacyjnych marki Biotaniqe z bestsellerowej linii Terapia Śluzem Ślimaka, które stanowiły bazę makijażu znamienitych gości.

Tego wieczoru scena Teatru Szekspirowskiego zamieniła się w wybieg. Na pokazie mody swoje kolekcje zaprezentowali projektanci z Niemiec: Marion Rocher (Rockmädchen), Aynur Pektas i Tam Mai, z Polski: Kovalowe, Magdalena Arłukiewicz, Aleksander Gliwiński, Silk Epoque by Olga Ziemann, Kamila Froelke i Chilli Jewellery, Pudu Joanna Weyna i Art7 Wojtek Kalandyk, Joanna Kurawska, a także twórcy biżuterii z bursztynu wystawianej na międzynarodowych targach AMBERIF. Wśród zaprezentowanych kolekcji zdecydowanie wyróżniał się styl glamour, casual i folklor.

Pokaz mody polskich i niemieckich projektantów młodego pokolenia odbył się w ramach cyklu Teatry Europy i Świata, organizowanego przez Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Gdańsku, Gdański Teatr Szekspirowski i Fundację Theatrum Gedanense. Wydarzenie symbolicznie miało nawiązywać do różnorodności, jedności i współpracy między Polską a Niemcami oraz dwoma miastami partnerskimi – Gdańskiem i Bremą.